תפריט הרצאות וסדנאות

תוכלו לבחור האם לקבל ארוחת טעימות או דווקא ארוחה בחמש מנות.

תפריט ההרצאות והסדנאות מותאם לכל ארגון באופן אישי

לפי העדפות התזונה שלו ושל קהל היעד.


בהתאם לניסיון של מאות קהלים וארגונים,

נתאים את התכנים לצרכים הספציפיים של הארגון

קהילות וארגונים

משמעות ושייכות בארגונים - השינוי שעוברים ארגונים ויחסי סמכות בארגון. כלים פרקטיים למנהלות ומנהלים לעבודה מותאמת לעידן החדש.

קהילות מקצועיות לומדות - עולם הלמידה משתנה, איך בונים קהילה מקצועית סביב תחום מסוים? מייצרים חיבור בין למידה לשטח ולמידת עמיתים אפקטיבית.

הפסיכולוגיה של קבוצה - מה קורה לאנשים בצוותים, בקבוצות ובקהילות- כלים פרקטים בהנחיית קבוצות לכל מי שעובד עם צוותים וקבוצות.

נעים מאוד, קהילות - לאלו שמעוניינים להקים קהילה בארגון- הכרות עם עולם הקהילות, יתרונות והזדמנויות. סוגי קהילות ודוגמאות מהשטח וכלים פרקטיים ליציאה לדרך.

חדשנות

עתיד עולם הקהילות - יום חשיבה. שיתוף פעולה עם הטרנדולוגית, עדי יופה. במסגרת היום נשמע את תחזית הטרנדים של עדי יופה שכבר מגשימה את עצמה בשטח, ונקיים שיח עם בעלות ובעלי התפקידים בארגון איך לקחת את הקהילות לשלב הבא.

סדנת חדשנות - בסדנא נכיר טכנולוגיות חדשניות ונבין איך הארגון שלנו יכול להשתמש בהן. בואו לשדרג את יכולות החדשנות, ולעדכן גרסא לחשיבה עתידית נכיר את המטאוורס ונתאים את החשיבה להזדמנויות הטכנולוגיות הקיימות.

מנהיגות

הסמכות החדשה- נלמד איך לייצר מעורבות של עובדים, לשמור עליהם בצוות ולהניע אותם מתוך מוטיבציה פנימית.

דרושה מנהיגות דיגיטלית- ייעודי לבעלות ובעלי השפעה בארגונים שרוצים להכנס לעבודה במרחבים הדיגיטליים. ההרצאה משנה פרידגמות על הדיגיטל והתפקיד שיש לנו לייצר שיח ומערכות יחסים גם שם.

שיח ברשת- כלים מעשיים ליצירת דיאלוגים מקרבים יותר ברשתות החברתיות.

להתאמת סדנא

לארגון שלך

אופן ההעברה

  • כל ההכשרות והקורסים שלנו מועברים ע"פ התפיסה הקהילתית (Sense of community) ומטרתם לייצר מודלינג לנושאים הנלמדים
  • הקורסים משלבים בין ידע אקדמי ומחקרי לעבודה מרובה בשטח
  • המפגשים פעילים ומזמינים את המשתתפים להביא מעולמם כדי לחבר את הלמידה לעשייה בשטח


להזמנת הרצאה

מנהלות ומנהלים

קהלי יעד

Circle
Circle

עובדי רשויות

Circle

מנהלי

קהילות

Circle

צוותים

מנחות

ומנחי

קבוצות

Circle
Circle

HR ומנהלי למידה

היכל המראות איך אחרים ראו אותנו?

ד"ר טלי ברגלס- שפירא ,

מנהלת מו"פ קהילות מקצועיות לומדות- מכון מופ"ת


"חיפשתי אנשי מקצוע מומחים בקהילות דיגיטליות על מנת ליצור שיתופי פעולה בפיתוח התפיסה של קהילות מקצועיות לומדות דיגיטליות (PLC) .מכיוון שתחום זה חדש מאוד בשדה החינוך היה קשה למצוא אנשים שמשלבים פרקטיקה ותיאוריה ברמה גבוהה. לשמחתי הרבה מצאתי את ההיברידיות. נשות הצוות הן נשים חכמות להפליא בעלות ידע פרקטי בתחום הקהילות בכלל ובתחום קהילות הדיגיטל בפרט, ידע בתחום הקבוצות ובתחום הטיפול. בנוסף , הן מיישמות בפועל ידע זה ומנהלות קהילות וקבוצות מסוגים שונים."

מיכל לב יהושוע,

מנהלת קהילות ושותפויות

ערוץ המדיה "הופ!" וקמפוס IL


" אני רוצה להודות לכן היברידיות על סדנה מדהימה שעברתי אצלכן. מהתחלת המפגש הבנתי שהגעתי למשהו שונה, אמיתי, חוקר אבל לא מציק. נפלו לי הרבה אסימונים במהלך המפגש וגם אחריו ועוד דבר מעניין, שהרגשתי בטח לדבר מול קבוצת אנשים גדולה."


"אם מישהו רוצה להבין תהליכים מקבילים, לקבל כלים להנחיית קבוצות, לקבל מושג בדיגיטל, לעבור תהליכים רגשיים עם נשים רגישות ובעלות מקצוע אז כנראה הוא או היא צריכים לדבר עם ההיברידיות.

היכולת שלהן להחזיק קבוצה, להסביר תהליכים, להרצות באופן ממוקד היא ללא ספק גובלת בגאונות".


אנוה רצון

מומחית בפיתוח קהילתי

וארגוני בסביבה משתנה

מייסדת שותפה, דיבורי קהילה


שרון גרינברג,

ראש ערוץ מו"פ לטכנולוגיה וחדשנות, מכון מופ"ת" אתן נהדרות. ההרמוניה, שיתוף הפעולה שלכן, השקט ובעיקר המקצועיות שאתן מביאות אתכן הופכת את תהליך הלמידה מעניין וייחודי. אתן מגיעות מלאות תשוקה וזה ניכר לכל אורך התהליך שעברנו איתכן.

הידע שלכן על עולם הקהילות הוא נרחב והיכולת להגיב ולשקף את התהליך של הובלת קהילה מרשים. תודה."


דניאל אפק,

מנהלת קהילה


ההיברידיות המושלמות, הליאוריות, זכיתי לעבור איתן מעגלי הדרכת קבוצות ולמידה על איך לנהל קהילה, מעבר לתוכן שהוא תמיד חשוב, הן נתנו כלים ייחודיים ויקרי ערך בעולם החדש, אותנטיות, ראיית האחר,איך קוראים סיטואציה והקשבה שזו המילה שהכי מזוהה איתן, לב ענק וכישרון, תודה לכן"

בואו נצא למסע משותף.

Facebook
Instagram Outline Logo
LinkedIn

כתבו לנו

Facebook