ההיברידיות עוסקות מזה כ- 20 שנה בייעוץ, ליווי, הנחיה, אימון וייעוץ ארגוני.

התפיסה ההיברידית משלבת בין גישות עבודה שונות, מימדים ומרחבי עבודה שונים - ביניהם הנחיית קבוצות, שיווק, ייעוץ ארגוני, NLP, תפיסה קהילתית ואימון.

בעבודתנו ליוונו, הנחנו והכשרנו מאות מנחים ומנהלי קהילות בעבודתם, פיתחנו אסטרטגיות לקהילות מורכבות ובנינו רשתות של קהילות


פוסט הכרות

בואו נדבר

לי-אור סלע

ליאור רותם גורדון

תהליכים קבוצתיים קורים גם בדיגיטל
ההיברידיות הן הראשונות בארץ שמחברות בין עולם הנחיית הקבוצות לעולם הקבוצות והקהילות הדיגיטליות תורה של מאות שנים שבהתאמה הנדרשת מאפשרת לנו לייצר מחוברות שייכות ומעורבות ברצף שבין המרחבים בתפיסה שלנו קהילה משמעותית נוגעת בכל המעגלים המרכיבים אותנו היא עונה על הצרכים הבסיסיים שלנו ברמה האישית מייצרת דיאלוג וקשרים משמעותיים במעגל הבינאישי ומאתגרת אותנו כשאנחנו עוברים להיבט הקבוצתי עם ריבוי תקשורת דעות וסגנונות של אנשים שונים תהליכים קבוצתיים קורים פרונטלית ודיגיטלית והמטרה היא לייצר רצף בסוף לא משנה מה הפלטפורמה שנבחר מה שמשנה זה האנשים

אם הגעת עד כאן...

נספר לך על הערכים

שחשובים לנו כארגון

Travel journey

חופש

Travel journey

אחריות

Travel journey

אינטגריטי

Travel journey

התפתחות

Travel journey

היברידיות

היכל המראות איך אחרים ראו אותנו?

ד"ר טלי ברגלס- שפירא ,

מנהלת מו"פ קהילות מקצועיות לומדות- מכון מופ"ת


"חיפשתי אנשי מקצוע מומחים בקהילות דיגיטליות על מנת ליצור שיתופי פעולה בפיתוח התפיסה של קהילות מקצועיות לומדות דיגיטליות (PLC) .מכיוון שתחום זה חדש מאוד בשדה החינוך היה קשה למצוא אנשים שמשלבים פרקטיקה ותיאוריה ברמה גבוהה. לשמחתי הרבה מצאתי את ההיברידיות. נשות הצוות הן נשים חכמות להפליא בעלות ידע פרקטי בתחום הקהילות בכלל ובתחום קהילות הדיגיטל בפרט, ידע בתחום הקבוצות ובתחום הטיפול. בנוסף , הן מיישמות בפועל ידע זה ומנהלות קהילות וקבוצות מסוגים שונים."

מיכל לב יהושוע,

מנהלת קהילות ושותפויות

ערוץ המדיה "הופ!" וקמפוס IL


" אני רוצה להודות לכן היברידיות על סדנה מדהימה שעברתי אצלכן. מהתחלת המפגש הבנתי שהגעתי למשהו שונה, אמיתי, חוקר אבל לא מציק. נפלו לי הרבה אסימונים במהלך המפגש וגם אחריו ועוד דבר מעניין, שהרגשתי בטח לדבר מול קבוצת אנשים גדולה."


"אם מישהו רוצה להבין תהליכים מקבילים, לקבל כלים להנחיית קבוצות, לקבל מושג בדיגיטל, לעבור תהליכים רגשיים עם נשים רגישות ובעלות מקצוע אז כנראה הוא או היא צריכים לדבר עם ההיברידיות.

היכולת שלהן להחזיק קבוצה, להסביר תהליכים, להרצות באופן ממוקד היא ללא ספק גובלת בגאונות".


אנוה רצון

מומחית בפיתוח קהילתי

וארגוני בסביבה משתנה

מייסדת שותפה, דיבורי קהילה


שרון גרינברג,

ראש ערוץ מו"פ לטכנולוגיה וחדשנות, מכון מופ"ת" אתן נהדרות. ההרמוניה, שיתוף הפעולה שלכן, השקט ובעיקר המקצועיות שאתן מביאות אתכן הופכת את תהליך הלמידה מעניין וייחודי. אתן מגיעות מלאות תשוקה וזה ניכר לכל אורך התהליך שעברנו איתכן.

הידע שלכן על עולם הקהילות הוא נרחב והיכולת להגיב ולשקף את התהליך של הובלת קהילה מרשים. תודה."


דניאל אפק,

מנהלת קהילה


ההיברידיות המושלמות, הליאוריות, זכיתי לעבור איתן מעגלי הדרכת קבוצות ולמידה על איך לנהל קהילה, מעבר לתוכן שהוא תמיד חשוב, הן נתנו כלים ייחודיים ויקרי ערך בעולם החדש, אותנטיות, ראיית האחר,איך קוראים סיטואציה והקשבה שזו המילה שהכי מזוהה איתן, לב ענק וכישרון, תודה לכן"

בואו נצא למסע משותף.

Facebook
Instagram Outline Logo
LinkedIn
Facebook